Zacznij tutaj

Witaj na moim blogu. Zwiedzaj ze Mną to blog podróżniczy z innego punktu widzenia. 

Bardzo się ciesze, że tu trafiłeś. Na pewno się zastanawiasz po co powstaje kolejny blog o podróżach. W polskiej blogosferze można znaleźć tysiące blogów podróżniczych. Niestety większość z nich jest pisana bardzo podobnie, zawiera te same informacje powielane setki razy. Blog zwiedzaj ze mną to blog z innego punktu widzenia. Przedstawiam prawdziwe informacje dotyczące danych miejsc, a nie zakłamany tekst pisany pod wyszukiwarki.


 W każdym poście będe zamieszczać wiadomości odnośnie głównych atrakcji i zabytków. Opisze wszystkie koszty związane z podróżą, a także przedstawię najważniejsze informacje dla osób niepełnosprawnych, które będą chciały zwiedzić jak najwiecej. Na blogu będę czasami recenzować ciekawe aplikacje na smartfony, które mogą się przydać podczas wypraw.

Jak znajdować informacje na moim blogu?

Blog jest podzielony na 5 głównych działów:

  • pierwszy z nich to miejsce, w którym właśnie się znajdujesz,
  • kolejny dział zatytułowany zwiedzamy Europę przedstawia wszystkie wpisy z moich przebytych podróży,
  • jeśli wejdziesz w zakładkę informacje praktyczne dowiesz się jak dobrze zaplanować podróż, ile kosztuje przykładowy transport, nocleg, bilet do muzeum. Tutaj także osoby niepełnosprawne znajdą cenne wskazówki odnośnie danego miejsca,
  • z kolei w dziale lifestyle przeczytasz różne recenzje restauracji, pubów, aplikacji na smartfony przydatnych w trakcie podróży,
  • w dziale video relacje zobaczysz nagrania stworzone przy pomocy kamery GoPro oraz drona.
  • pod tytułem inne zwiedzanie Blumil by Segway obejrzysz filmy związane z Blumil czyli innowacyjnym wózkiem elektrycznym na bazie Segway.

Zapraszam również wszystkich na Instagrama,  Facebooka  YouTube gdzie na bieżąco będę się starał wstawiać zdjęcia oraz relacje video z aktualnych podróży.