Zacznij tutaj

Witaj na moim blogu. Zwiedzaj ze Mną to blog podróżniczy z innego punktu widzenia. 

Bardzo się ciesze, że tu trafiłeś. Na pewno się zastanawiasz po co powstaje kolejny blog o podróżach. Postanowiłem go stworzyć ponieważ bardzo lubię podróżować, jednak przed każdym wyjazdem miałem problem aby znaleźć wszystkie niezbędne informacje o danym miejscu. Z racji tego, że poruszam się na wózku inwalidzkim moje wyprawy wyglądają zupełnie inaczej niż osoby pełnosprawnej. Dlatego też blog ten nie tylko będzie zawierać opisy ze zdjęciami z moich wypraw. Poszerze go również o ważne wskazówki dla osób niepełnosprawnych, które lubią wyjazdy.


 W każdym poście będe zamieszczać wiadomości odnośnie głównych atrakcji i zabytków. Opisze wszystkie koszty związane z podróżą, a także przedstawię najważniejsze informacje dla osób niepełnosprawnych, które będą chciały zwiedzić jak najwiecej. Na blogu będę czasami recenzować ciekawe aplikacje na smartfony, które mogą się przydać podczas wypraw.

Jak znajdować informacje na moim blogu?

Blog jest podzielony na 5 głównych działów:

  • pierwszy z nich to miejsce, w którym właśnie się znajdujesz,
  • kolejny dział zatytułowany zwiedzamy Europę przedstawia wszystkie wpisy z moich przebytych podróży,
  • jeśli wejdziesz w zakładkę informacje praktyczne dowiesz się jak dobrze zaplanować podróż, ile kosztuje przykładowy transport, nocleg, bilet do muzeum. Tutaj także osoby niepełnosprawne znajdą cenne wskazówki odnośnie danego miejsca,
  • z kolei w dziale lifestyle przeczytasz różne recenzje restauracji, pubów, aplikacji na smartfony przydatnych w trakcie podróży,
  • pod tytułem inne zwiedzanie Blumil by Segway obejrzysz filmy związane z Blumil czyli innowacyjnym wózkiem elektrycznym na bazie Segway.

Zapraszam również wszystkich na Instagrama oraz Facebooka, gdzie na bieżąco będę się starał wstawiać zdjęcia oraz relacje z aktualnych podróży.